13-14 квітня у Тернополі перебуватиме Предстоятель православної церкви України Митрополит Епіфаній

13-14 квітня 2019 року у Тернополі з Першосвятительським візитом перебуватиме Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній.

epifaniyternopil201914_04

Програма перебування Митрополита Київського і всієї України Епіфанія на Тернопільщині

13 квітня, субота

15.00 – зустріч на кордоні Хмельницької області (смт Підволочиськ)

18.00 – Всеношне бдіння (храм Різдва Христового (вул. Руська, 22)

14 квітня, неділя

10.00 – Божественна Літургія (храм Бориса і Гліба на вул. Білогірській, 1г, поблизу приміської автостанції)

12.30 – підхід до преси

Відтак, Предстоятель Православної Церкви України очолить урочисту Божественну літургію та молебень у храмі свв. мчч. Бориса і Гліба (вул. Білогірська). Цього дня у храм буде привезена копія чудотворної ікони Божої Матері «Милостива», яка написана в монастирі Кікос (о. Кіпр).

Запрошуємо до спільної молитви з предстоятелем Православної Церкви України.

Довідка. Автором Ікони Божої Матері “Милостива” (Кікська) вважається святий євангеліст Лука. Назву свою вона отримала від гори Кікос, що на острові Кіпр. На острів ікону доставив старець Ісая, який отримав Божественне одкровення на виконання цієї місії. З моменту прибуття на острів ікона стала відома численними чудесами, що відбувалися навколо неї. Відтоді до обителі Богоматері Милостивої з усього світу стікаються люди з різними недугами і отримують зцілення за своєю вірою. У чудотворну силу святої ікони вірять не лише християни, але й іновірці, які часто звертаються до неї в бідах і хворобах.Коментарі закриті.