В Тернополі власник шикарного джипа забруднив ставок бензином (ФОТО)

У вівторок, 9 квітня, на територію Тернопільського ставу (в районі пляжу «Циганка») відбувся скид нафтопродуктів, зокрема дизельного палива. 

Працівниками управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології Тернопільської міської ради спільно з представниками Державної екологічної інспекції у Тернопільській області здійснено оперативний виїзд на місце події.

За результатами роботи з’ясовано, що джерелом забруднення є територія ОСББ «Білецька, 53» – нафтопродукти витікали з-під машини. На даний момент витік, що забруднює територію ставу, не припиняється.

Інспектори Державної екологічної інспекції наразі встановлюють власника автомобіля, який, після з’ясування усіх деталей, буде притягнений до відповідальності.

Окрім того, було обстежено територію Тернопільського гаражного кооперативу «Темп», де також виявлено незначні потоки нафтопродуктів.

За двома випадками будуть винесені приписи, а відповідальні особи – притягнені до відповідальності.

20190904 (1)Коментування вимкнено до запису “В Тернополі власник шикарного джипа забруднив ставок бензином (ФОТО)”

  1. Олег коментує:

    Забрудником Тернопільського озера нафтопродуктами є локомотивне депо на Новому світі, ця проблема фіксується вже купу років. Авто скоріш за все ні при чому, а ви зараз дезінформовуєте людей. Пригадайте минулорічні новини, тоді ця тема піднімалася значно суттєвіше. Мастило йде по дренажній системі дощових вод і потрапляє у водойму через дренажну трубу між старою суддівською вишкою і огорожею віндсерфінг бази, що виведена прямо в озеро. Вже від нього утворюється плівка.