День кар’єри – 2019: шанс знайти омріяну роботу

kariera-3Під гаслом “Обирай своє майбутнє” на території спортивно-мистецького комплексу “Політехнік” Тернопільського національного технічного університету відбувся масовий захід для студентів та шукачів роботи – День кар’єри – 2019, в якому взяли участь представники соціального партнерства на ринку праці, роботодавці, а також директор, фахівці з профорієнтації та працівники сектору рекрутингу Тернопільського міськрайонного центру зайнятості.

На відкритті заходу директор Тернопільського міськрайонного центру зайнятості Анатолій Куриляк зауважив, що Дні кар’єри є однією з форм спілкування між студентами, шукачами роботи і роботодавцями, яка дає можливість учасникам ознайомитися із реальною ситуацією на ринку праці, перспективними професіями та сучасними вимогами до працівників, а роботодавцям – знайти необхідні кадри. Керівник МРЦЗ ознайомив присутніх із соціальними послугами служби зайнятості населенню з працевлаштування, профнавчання, відкриття власної справи та ін.

За результатами попередніх ділових зустрічей між керівництвом університету та міськрайонного центру зайнятості у цей день в урочистій обстановці було підписано угоду про співпрацю.

Під час заходу в локації Тернопільського міськрайонного центру зайнятості відвідувачі змогли пройти психодіагностичне тестування, ознайомитися із навиками самопрезентації, особливостями запису відеорезюме, актуальними вакансіями тощо. Бажаючі залишили власні резюме для подальшого працевлаштування.

Завідувач сектору рекрутингу МРЦЗ поспілкувалась із роботодавцями щодо наявних вакансій, можливостей служби з питань оперативного задоволення потреб у працівниках. У ході розмов виникали запитання щодо вимог, конкретних обов’язків до тієї чи іншої вакансії, складових соціального пакету, організації стажування тощо.

День кар’єри – 2019 ще раз довів, що хорошу роботу та гідну зарплату можна отримувати і в нашій державі.

2019-03-22 ярмарок карєри ТНТУ3

kariera-2

kariera-3

kariera-4

kariera-1Коментарі закриті.