Фермерам Тернопілля рекомендують звернути увагу на цукровий буряк «Плутон»

plyton-430Фахівці кажуть, що цукровий буряк «Плутон» селекції «SESVANDERHAVE» – це справжня мрія буряководів. Чому? Аргументів для такого впевненого твердження є чимало. Так, «Плутон» – високоврожайний гібрид з цукристістю вище стандарту, потенціал врожайності понад 90 т/га, високотехнологічний.

plyton-430

Щодо інших “плюсів” сорту цукрового буряка «Плутон» називають стійкість до хвороб та стресових факторів – толерантність до церкоспорозу (8 балів), стійкість до ризоманії (7 балів). Гібрид володіє високою стійкістю до борошнистої роси. Копання коренеплодів можна проводити впродовж усього періоду збирання. Період вегетації – 170 днів. Середня маса коренеплоду – 500-600 г. Тип гібриду – диплоїдний.

Додамо, що Згідно Постанови Кабінету Міністрів від 30 січня 2019 року №126, збільшено суму компенсації вартості насіння сільськогосподарських рослин вітчизняного виробництва, закупленого у фізичних осіб — підприємців та юридичних осіб, які здійснюють виробництво та/або його реалізацію, з 60 000 гривень до 80 000 гривень. При цьому відшкодовуватиметься 80 відсотків вартості насіння без урахування сум податку на додану вартість. Відтак, купуючи насіння цукрового буряка селекції «SESVANDERHAVE» фермерським господарствам компенсується до 80 тисяч гривень від його вартості.

І ще кілька приміток.

По-перше.

Світове виробництво цукру в 2018/19 очікується на рівні 178,68 млн т, порівняно з попереднім прогнозом —180,49 млн т.

По-друге.

Аналітики прогнозують ріст цін на цукор в межах 8-10 грн за кг. Дефіцит цукру прогнозується від 2 до 10 млн т.

По-третє. Компанія «SESVANDERHAVE» відома серед українських буряководів завдяки своїм високопродуктивним гібридам цукрових буряків. Щорічно доля ринку гібридів селекції «SESVANDERHAVE» на вітчизняному ринку насіння цукрових буряків сягає майже половини, а на світовому ринку «SESVANDERHAVE» вже тривалий час займає провідні позиції. Наразі в усіх високорозвинутих країнах у буряківництві використовують тільки насіння гібридів. У гібридів значно вищий збір цукру завдяки явищу «гетерозису» – прискореному росту, розвитку та підвищеній життєстійкості у рослин першого покоління (F), у порівняно з батьківськими формами. Тому в Україні гібридне насіння цукрових буряків західної селекції займає вже більше 95% площ, а сорти-популяції пропонує лише український оригінатор.

І найголовніше.

Насіння цукрового буряка від лідера в галузі селекції і насінництва цукрових буряків – компанії «SESVANDERHAVE» (Бельгія) в Тернополі ексклюзивно представляє компанія «Урожай». З детальною інформацією про насіння цукрового буряка від «SESVANDERHAVE» можна ознайомитись на сторінці Інтернет-магазину «Урожай» та за телефонами 066-795-31-36, 098-872-22-55 та (0325) 28-99-98.Коментарі закриті.