Розповіли, як не стати жертвою шахраїв, купуючи в інтернеті

аферистиВ Україні зросла кількість підробленого та контрабандного товару. В основному ним торгують в інтернет-магазинах, повідмляють у  Спілці захисту прав споживачів.

“Люди ведуться на низьку ціну. Якщо мобільний телефон в офіційному магазині продають за 25 тисяч гривень, то в інтернеті його можна придбати за 15. Однак і ризики більші. Якщо телефон має заводський брак, то вам ніхто не поверне гроші чи безкоштовно відремонтує пристрій. Бувають випадки, коли гроші за покупку перерахували, але по факту товар не отримали”, – розповів Gazeta  Максим Несміянов.

Щоб не втратити гроші, купувати треба у перевірених, а краще офіційних магазинах.

“Перед тим, як купувати товар в інтернет-магазині, гляньте на їхній сайт. Там, крім номера гарячої лінії та електронної пошти, має бути адреса складу чи магазину. Найкращий варіант – забрати товар зі складу самостійно. Якщо цього зробити не можна, то скоріше за все маєте справу з шахраями. Крім того, куди ви повернете товар, якщо він не підійде вам?” – пояснює експерт.

За його словами, не варто купувати у магазинах, які відмовляються видавати фіскальний чек. Без нього не зможете підтвердити, де і коли купили товар.

аферистиКоментарі закриті.