З 4 по 11 лютого 2019 року Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та Вищий навчальний заклад «Медичний коледж» провели  змагання з шахів серед юнаків  в рамках Всеукраїнських фізкультурно – оздоровчих заходів «Спортивна зима».

Змагання проходили  в актовому залі медичного коледжу. Учасники змагалися  між собою  за коловою системою, аби визначити найсильнішого та найінтелектуальнішого.

Більше тижня тривали  напружені шахові двобої, та ось, нарешті визначились переможці серед юнаків.

Перше місце виборов   Вадим Середа( стоматологія ортопедична,ІІ курс), друге місце завоював Вячеслав Захарчук (стоматологія ортопедична,ІІІ курс),  третє  місце посів   Тарас Шилівський   (стоматологія ортопедична, І курс).

А  З 12 по 15 лютого 2019 року Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та Вищий навчальний заклад «Медичний коледж» проведуть  змагання з шахів серед дівчат   в рамках Всеукраїнських фізкультурно – оздоровчих заходів «Спортивна зима».

Урочисте нагородження учасників змагань серед юнаків та дівчат відбудеться у понеділок, 18 лютого, о  12 год. 15хв.  в актовому залі Вищого  навчального закладу «Медичний коледж» міста Тернополя.

Переможці та призери, які посіли 1-3 місця будуть нагороджені   медалями, грамотами та нагородною атрибутикою з логотипом Тернопільського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».