В Тернопільській обласній бібліотеці для дітей вшанували героїв легендарного бою (ФОТО)

Ця цілком реальна історія більше нагадує  гостросюжетний фільм. За довге століття вона обросла безліччю міфів, витримала бурю критики, перейшла пустелю заборон і замовчувань.

«Бій під Крутами» – не просто героїчна сторінка історії України. Це абсолютно  феноменальне явище, що викликає захоплення серед сучасників, пробуджує  дух патріотизму, жагу до волі й справедливості і нарешті  – є досконалим зразком любові до Батьківщини.

З нагоди 101 річниці Бою під Крутами, студенти-практиканти Теребовлянського коледжу культури і мистецтв спільно з працівниками Тернопільської обласної бібліотеки для дітей провели для учнів школи-ліцею ім. А. Юревича годину мужності під назвою «Згадаймо юність, що горіла в Крутах».

Перед учасниками  заходу  постала картина легендарної битви, де чотири сотні відчайдушних українських захисників виступили проти чотиритисячної Червоної гвардії. В нерівному протистоянні загинули кращі сини України, серед яких – зовсім юні студенти, що власною кров’ю вписали нову сторінку в історію українського визвольного руху. Більше цікавих деталей про подвиг «нескорених», а також про події і ключові постаті політичних та збройних змагань за волю України ХХ століття, школярі дізнались, ознайомившись з матеріалами виставки, присвяченої Бою під Крутами.

51094543_232582891029366_170375867959083008_n

Уляна Пилипчук, редакційно-видавничий сектор Тернопільської обласної бібліотеки для дітейКоментарі закриті.