У Тернополі вандали понищили зелену зону та вкрали рослини

Декілька мешканців будинку №11 на вулиці Слівенській 2 роки створювали зелену зону біля будинку, але вандали вкрали декілька кущів та дерев. Це не перший випадок у місті, повідомив на своїй сторінці у фейсбуці Голова ГО «ЕКОАЛЬЯНС» Олександр Філь.

Постає питання – яка мотивація такої дії? Вкрасти для себе, можливо. Багато людей дивлячись на цих не байдужих людей, які своїми зусиллями хочуть прикрасити свої життєве середовище, байдужі до того. Питають для чого вони то роблять, чи вам гроші за це платять, і на справді не розуміють, рахують їх не нормальними. Це прояв психологічного стану коли ці «люді», істоти мають глибоко сховану свідомість рабів, духовних деградантів, для яких існує єдиний спосіб життя – тягнути для себе. Не важливо в кого вони крадуть в дітей школи, садочка, мешканців будинку. Прояви такої свідомості метастазами жадібності, байдужості знищили в людей духовність, яка є основою у житті людей. Є випадки коли їх така робота людей дратує.

Дуже шкода що таких істот є багато. То що робити? Будемо продовжувати прикрашати наш Тернопіль.” – зазначено у пості.

За допомогою ГО «ЕКОАЛЬЯНС» в зеленій зоні посадили більше 50-ти кущів та дерев. Цього року планувалося продовжити роботу.

6c5ae6d1dadb951cb39ca5b8d5d6e779

Джерело: TeNews Коментарі закриті.