У Тернополі відтепер пасажирів без квитків будуть штрафувати на місці

На черговому засіданні виконавчого комітету Тернопільської міської ради ухвалили рішення, відповідно до якого контролери комунального підприємства «Тернопільелектротранс» отримали право штрафувати пасажирів за безквитковий проїзд безпосередньо під час фіксації порушення правил користування громадським транспортом, – пише Доба.

«Йдеться про те, щоб надати право контролерам КП «Тернопільелектротранс» накладати штрафи за безквитковий проїзд від імені виконавчого комітету, – пояснив начальник управління транспорту, комунікацій та зв’язку Ігор Мединський. – Цього вимагає стаття 135 кодексу України про адміністративні правопорушення».

Міський голова Тернополя Сергій Надал уточнив, що при виявленні пасажира без квитка контролери на місці складатимуть протокол і видаватимуть йому постанову про сплату штрафу. Пасажир-порушник повинен буде або сплатити його на місці, або оскаржувати виписаний штраф у суді.

4ad5aea932c1fcc3ad60ec32bd7b52fcКоментування вимкнено до запису “У Тернополі відтепер пасажирів без квитків будуть штрафувати на місці”

  1. Ярослав коментує:

    А за бруд в тролейбусах, поламані двері, протяги, паперовий хлам колишніх рекламок, агіток також будуть карати на місці, пане Мединський?! А у ваших власних маршрутках за хамське поводження з пасажирами – тачками, а не маршрутками також техінспекція каратиме на місці?! У Луцьку тролейбус – 4 грн, маршрутка- 5 грн. Поїдьте повчіться розуму і ставлення до пасажирів на Волині.