Двоє тернополян стали співавторами різдвяної збірки оповідань

Rizdvo_cherez_Zbruch_Ternopil_4Учора, 4 січня, у Тернополі відбулась презентація збірки святочних оповідань «Різдво через Збруч». Про це інформує АПУ.
Містян із книгою, що вийшла друком у серії «КМ The BEST» видавничої групи «КМ-БУКС», ознайомили автори. Із семи письменників, твори яких увійшли до збірки, тернополянам та гостям міста презентували п’ятеро із них: Лора Підгірна та Андрій Павловський із Кам’янця-Подільського, Олег Вітвіцький та Софія Пасічник із Тернополя, Наталка Михно із Теребовлі.

Книга містить 8 оповідань і унікальна тим, що об’єднала під своєю обкладинкою авторів, які живуть по обидва боки Збруча. Також до збірки увійшов різдвяний стравопис, який пропонує читачам рецепти страв, що свого часу готували наші бабусі по обидва боки Збруча, а наразі готуємо ми та наші мами.

Передмову до книги написала письменниця, упорядник збірки Лора Підгірна.

«До збірки «Різдво через Збруч» увійшли чудові історії, які нагадають вам напередодні Різдва про важливість бути поруч з близькими людьми, надихнуть на добрі вчинки та наповнять серце кожного читача любов’ю і теплом», – зазначила  пані Лора.

«Ліжечко для Янгола”, що увійшло у збірку, — особлива казочка, — ділиться співавтор, тернополянка Софія Пасічник, — оскільки вона не лише для дітей, але і для дорослих. Казка-повість — дещо філософська, я би сказала — містична! Вона про те, що Небесне і земне — це одне ціле. Казка написана мовою серця. Також твір про мрії і віру в дива: якщо у них вірити, вони неодмінно здійсняться! Головні особи у казочці — хлопчик Устимко, який занедужав і Янгол, котрий прилетів до малюка із завданням вилікувати його, і не тільки! У казці багато символізму: небесні арфа, сурма, киця і батьки, яких я намагалася зідеалізувати. Хлопчика я назвала Устимом, бо до глибини душі перейнялася героїчною постаттю Устима Голоднюка зі Збаража, одного з перших янголів Небесної Сотні. Словом, читайте, надихайтеся, і нехай вас усе життя супроводжує розмаїття Янголів! А ще — будьте здоровими та частіше усміхайтеся!» — заохочує Софія.

Автори розповіли про свої оповідання, історії їх написання, поспілкувались із читачами, віповівши на питання, що їх цікавили. Також письменники заколядували, виконавши разом із присутніми «Добрий вечір тобі». А наостанок провели автограф- та фото сесії.

Як повідомили АПУ автори збірки оповідань «Різдво через Збруч», Тернопіль став першим істом, в якому презентовалили книгу. Сьогодні, 5 січня, пезентація відбудеться у Кам’янці-Подільському. Далі – в Хмельницькому, Підволочиську, Теребовлі, Києві, Львові. І це ще не вся географія презентацій. Автори зазначають, що вона розширюватиметься.

Rizdvo_cherez_Zbruch_Ternopil_4

Джерело: APUKRAINEКоментарі закриті.