Відійшов у засвіти відомий тернопільський лікар Василь Пришляк

Сьогодні вранці, 4 січня, перестало битися серце Заслуженого лікаря України, лауреата першої в історії нашої держави Національної медичної премії, кандидата медичних наук, доцента Василя Дмитровича Пришляка. 14 січня 2019 року цьому відомому у Тернополі лікарю-кардіологу, викладачу, науковцю виповнилося б 90 років.

pryshliak-2019

Василь Пришляк був одним із перших випускників Тернопільського медичного інституту (тепер – університету), тоді 39 років працював у галузі медичної науки і освіти як асистент кафедри пропедевтичної терапії цього вузу, а останні 25 років був доцентом кафедри шпитальної терапії.

Як відомий на Тернопільщині висококваліфікований кардіолог Василь Дмитрович після припинення науково-педагогічної діяльності в університеті понад десять років надавав консультативну допомогу багатьом хворим Тернопілля. Всім своїм життям Василь Дмитрович підтвердив високе звання і покликання – працювати з людьми і заради людей.

«Пам’ятаємо і любимо його за уважне ставлення до колег, студентів, за щире бажання почути і допомогти кожному, хто цього потребував, – пише на своїй сторінці у Фейсбук Світлана Сміян. – У нашій пам’яті Василь Дмитрович Пришляк назавжди залишиться добрим другом, доброзичливим колегою, надійним вчителем, порадником, професіоналом своєї справи, справжнім патріотом України, чудовим батьком і дідусем».

Колектив сайту «Тернопільська Липа» висловлює щирі співчуття родині та близьким друзям померлого. Глибоко сумуємо з приводу такої непоправної втрати. Вічна світла пам’ять.Коментарі закриті.