Тернополян кличуть на роботу в супермаркет

У приміщенні Тернопільського міськрайонного центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій для ТОВ «АТБ-маркет».

Роботодавець запропонував вакансії продавців-консультантів, охоронників, вантажників, прибиральників службових приміщень, товарознавців, а також укладальників-пакувальників для осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Регіональний менеджер з персоналу Лідія Ніколюк провела екскурс пошукачам роботи в історію компанії. «В 1993 році розпочали свою роботу декілька гастрономів в м. Дніпропетровську. З 2001 року гастрономи «АТБ» послідовно реорганізовуються в дискаунтери (магазини, що торгують за зниженими цінами). Асортимент магазинів складає більш ніж 3500 найменувань товарів продовольчої та непродовольчої групи», – розповіла вона.

Представник роботодавця поінформувала про вимоги до претендентів, розмір заробітної плати, розпорядок робочого дня, ознайомила присутніх з мотиваційними програмами для персоналу.

Учасники заходу, а це – 20 шукачів роботи, заповнили анкети та деякі з них індивідуально поспілкувались з Лідією Ніколюк. Підбір персоналу продовжується, адже проводиться відкриття нових магазинів «АТБ-маркет» в м. Тернополі.

atb1Коментарі закриті.