“За тобою «золоте» майбутнє українського спорту”, – Степан Барна привітав тернопільську гімнастку Анастасію Бачинську з “бронзою” на Юнацьких Олімпійських іграх

Неодноразова призерка та чемпіонка змагань всеукраїнського та європейського рівнів, дворазова бронзова призерка ІІІ Юнацьких Олімпійських ігор – 15-річна тернополянка Анастасія Бачинська має великі успіхи та перспективи у її рідному виді спорту – гімнастиці. Саме завдяки наполегливості та цілеспрямованості, спортсменці вдалося здобути дві “бронзи” на Юнацькій Олімпіаді, що відбулась в жовтні цього року в аргентинському Буенос-Айресі.  Настю, її батьків та тренера із успішним виступом привітав голова Тернопільської облдержадмінстрації Степан Барна, – інформує прес-служба ОДА.

barna-bachynska-11-2018-2

Очільник області  подякував спорстменці за те, що приносить славу Україні, українському спорту і Тернопіллю. «Це рідкість, – каже Степан Барна. – Бо сьогодні набагато популярніше сидіти в барі, аніж віддаватися спорту і бути прикладом для наслідування для молодих людей. І нам дуже приємно, що ти в Буенос-Айресі на ІІІ Юнацьких Олімпійських іграх стала призеркою змагань з гімнастики».

«Вірю в те, що в тебе ще буде багато здобутків, і ти надалі приноситимеш нам ще не одну медаль. За тобою не тільки «бронза» і «срібло», а й – «золоте» майбутнє українського спорту. А ми у свою чергу будемо підтримувати, допомагати та мотивувати», – зазначив Степан Барна.

barna-bachynska-11-2018-3

Про те, що Настя дуже по-дорослому ставиться до гімнастики і для неї дуже важливо представляти Україну, Тернопільщину на міжнародних змаганнях, розповіла мама спортсменки Наталя Бачинська.

«Жіноча спортивна гімнастика вже давно не виходила в фінали, не займала призові місця, і для Насті зараз велика честь піднятися на п’єдестал. А коли звучить Гімн України і піднімається український прапор, то це неймовірні відчуття. Ми пишаємося своєю дитиною. Знаємо, що в неї великі плани і велике майбутнє, і ми її у цьому підтримаємо», – поділилася емоціями пані Наталя.

Сама Настя також зізналася, що відвідала уже багато країн, але в Аргентині їй дуже сподобалося. Каже, що емоції неймовірні і їх дуже багато.

barna-bachynska-11-2018-4

Додамо, що в ІІІ юнацьких Олімпійських іграх взяли участь 3 998 спортсменів із 206 країн світу. Україну представляли 55 атлетів. Анастасія Бачинська була єдиною представницею Тернополя в українській команді. У змаганнях гімнастка у фіналі ЮОІ-2018 Анастасія посіла третє місце у багатоборстві, а ще одну «бронзу» здобула у вільних вправах.

barna-bachynska-11-2018-1

 Коментарі закриті.