В Тернополі лікар ледь не вбив пацієнта

Жахливу історію розповіла тернополянка Аліна Пилипів. Прикра пригода трапилась з її батьком. Місцева лікар проігнорувала симптоми небезпечної виразки та відправила чоловіка додому. Пані Аліна розповіла “історію лікування” в своєму пості в соцмережі:

“Пишу цей пост не для того, щоб покарати лікаря, тому що розумію, що в наш час це нереально. А для того, щоб застерегти інших людей, можливо це збереже бодай одне життя.
Отже, мій батько в п’ятницю в обід звернувся (неофіційно) до гастроентеролога 2 міськлікарні зі скаргами на погане самопочуття і чорний понос, який був уже два дні. Лікар його оглянула, толком нічого не сказавши, приписала 2 кровоспинні препарати, там же їх і вколовши, відпустила на вихідні додому. Тобто вона підозрювала кровотечу! Хірургів чи ендоскопіста вона не закликала, сказавши, що в таку пору дня вже нікого нема. Каже, ви йдіть додому, лежіть, на роботу не йдіть, ПИЙТЕ БАГАТО ВОДИ та коліть уколи!
Вийшовши з лікарні, батько мені це все розказав. Я подзвонила своїй знайомій лікарці і це все їй розказала. Вона наполягла на терміновій ендоскопії. Завдяки їй і лікарям з іншої лікарні, мій батько залишився живий. Ми ввечері зробили ендоскопію, а там шлунок весь залитий кров’ю! Язва! Батькові в лікарні, вночі з літровими крапельницями стає погано. Його в суботу переводять в реанімацію у важкому стані. Ви собі уявляєте, щоб б було, якби він послухав цю “лікарку” і залишився вдома? Та він до понеділка б не дожив!
Прошу Бога, щоб мій батько одужав.”

 

1497265627_shutterstock_316731629.jpg.pagespeed.ce.731wOzpfqOКоментування вимкнено до запису “В Тернополі лікар ледь не вбив пацієнта”

 1. директор коментує:

  Пацієнт неофіційно звернувся до доцента Тернопільського державного медичного університету,який працює на базі КНП”Тернопільська комунальна міська лікарня №2″ і не підпорядкований адміністрації лікарні .Саме доцент несе повну відповідальність за свої дії.На час звернення пацієнта в нашій лікарні круглодобово працюють хірурги, відділення реанімації, до 16.15год. працює лікар-ендоскопіст, а в разі необхідності приїзджає з дому на виклик лікаря. Висновок один – потрібно звертатися офіційно в структурні підрозділи лікарні №2.

 2. Директор коментує:

  З приводу висвітлених в статті фактів необхідно зазначити, що пацієнт неофіційно звернувся до доцента кафедри Тернопільського державного медичного університету, якій наш заклад надає приміщення для проведення навчального процесу студентами. За «неофіційний» консультативний прийом працівників кафедр медичного університету адміністрація лікарні №2 відповідальності не несе, з огляду на те, що вони не є працівниками нашого закладу.
  Додатково інформуємо, що в нашому закладі круглодобово надається медична допомога лікарями хірургами; відділенням реанімації; лікар-ендоскопіст працює до 16.15год. і при необхідності приїжджає в позаробочий час за викликом чергового лікаря по лікарні. Тому хворих з даним видом патології лікарня госпіталізовує круглодобово.

  • Аліна коментує:

   Я не маю жодних претензій до лікарів та головного лікаря 2 міської лікарні! Особливо до хірургів та ендоскопіста( він толковий і добрий лікар). Я звинувачую тільки Шостак С.Є. І не через те, що вона 2 роки тому не вилікувала мене, рік назад мого чоловіка. А через те, що вона ледь не вбила мого батька своєю халатністю. Прошу інших лікарів не сприймати мій пост на свій адрес. Тому що серед вас є прекрасні спеціалісти. І я це знаю з власного досвіду. Я б її не чіпала, якби вона не відпустила з кровотечею додому!!! А коли я їй подзвонила, що мій батько в реанімації, навіть не вибачилась.