Як на Тернопільщині каратимуть власників авто через порушення

Близько 15 мільйонів водіїв і 10 мільйонів автовласників віднедавна почали жити за новими правилами, які пов’язані з реформуванням сфери паркування. У водіїв постає одне з головних питань – як будуть карати? Відповідь на запитання – далі.

Будуть діяти три режими, які регулюватимуть безпеку дорожнього руху та паркування, пише  «Економічна правда».

«Старий» режим

Це режим, під час якого відбувається безпосередній контакт поліцейського та правопорушника. Працівники перевіряють усі необхідні документи та складають постанову відповідно до порушення.

Автоматичний режим

Тобто такий, який передбачає фіксацію правопорушень за допомогою стаціонарних камер спостереження, розташованих у межах автошляхів. У цьому випадку також складається постанова, але з правопорушника стягуються штрафні бали, яких достатньо на три порушення. Коли ж бали закінчуються доведеться сплачувати штраф у грошовому еквіваленті.

Режим фотозйомки або відеозапису

На відміну від попереднього способу, у цьому фіксація відбувається у ручному режимі поліцейськими та уповноваженими інспекторами з паркування. Також у цьому випадку не відбуватиметься списання штрафних балів, а одразу накладатиметься грошовий штраф.

e8ff1ab71dbf2aa2df45616713edbc04 (1)Коментарі закриті.