Кубок України з боксу серед жінок (еліта) – відбірковий до Чемпіонату світу – та Всеукраїнський відкритий турнір серед жінок (молодь, юніорки, дівчата) провели в смт. Чемерівці на Хмельниччині. Участь у змаганнях взяли майже 160 спортсменок з України, а також гості з Молдови та Литви. Тернопільську область успішно представили Юлія Деденко з обласної ДЮСШ з літніх видів спорту та Каріне Айрапетян з КЗ ДЮСШ з греко-римської боротьби (відділення боксу), – інформує управління фізичної культури і спорту ОДА.

airapetian-firman-dedenko-2018-1
На фото: Каріне Айрапетян, Руслан Фірман та Юлія Деденко

Юлія Деденко у віковій групі «молодь» (вагова категорія 69 кг) у фінальному двобої впевнено перемогла призерку чемпіонату України з міста Києва, стала чемпіонкою і здобула золоту нагороду. У віковій групі «дівчата» Каріне Айрапетян (вагова категорія 70 кг), яка у фінальному поєдинку здолала суперницю з Хмельниччини, також стала чемпіонкою змагань.

Тренуються спортсменки під керівництвом тренерів-викладачів Руслана Фірмана, Анатолія Фірмана та тренера з фізпідготовки Олександра Іванова.