«Креатор-Буд» відкрив відділ продажу квартир «Варшавського» мікрорайону

Провідний тернопільський забудовник компанія «Креатор-Буд» розпочала зведення четвертої черги «Варшавського мікрорайону», що розташовується на Підволочиському шосе. Аби майбутні мешканці змогли детально ознайомитися з перевагами житлового комплексу – на території будови відкрито відділ продажу, інформує «TeNews».

guda-varshavskyy-2018-1

У компанії «Креатор-Буд» звертають увагу на те, щоб усі нові житлові комплекси були максимально зручними для проживання. Під час планування забудови компанія враховує потреби сучасного містянина: зокрема, бажання мати не просто комфортне житло, але і розвинену інфраструктуру поруч.

«Наша філософія – зібрати максимум зручностей в одному місці. Житлові комплекси від «Креатор-Буд» – це не спальні мікрорайони. Це «розумна» забудова, яка враховує потреби тернополян у затишку, безпеці, бажанні вести здоровий спосіб життя, виховувати дітей, розвиватися фізично, інтелектуально, духовно. Ми дбаємо про те, щоб усі побутові та життєві потреби мешканців наших кварталів були забезпечені в межах «кількох кроків»», – зазначають у компанії.

guda-varshavskyy-2018-2

Тож, згідно проекту, на території «Варшавського мікрорайону» буде власний дитячий садок та початкова школа. Цікаве дозвілля малюкам забезпечить наявність інтерактивних тематичних дитячих та спортивних майданчиків з м’яким покриттям, а дорослі зможуть займатися у спортивному комплексі. Родинний відпочинок буде ще приємнішим завдяки затишному скверу та духовному центру.

guda-varshavskyy-2018-3

Мешканці «Варшавського мікрорайону» матимуть можливість відвідувати торгово-розважальний комплекс з промтоварним та продуктовим гіпермаркетом, що теж функціонуватиме на території мікрорайону. Також у житловому комплексі заплановані: відділення банку, пошта, салон краси, пункти ремонт одягу та взуття, аптеки, хімчистка та інші приміщення громадського призначення.

guda-varshavskyy-2018-4

Європейська архітектура, панорамні вікна, енергозберігаючі технології – все це забезпечили фахівці-розробники для комфорту майбутніх мешканців. Крім того, краще орієнтуватися в просторі забудови допоможе кольорова гама будинків.

У виборі житла суттєве значення має транспортна розв’язка, і в цьому мешканці «Варшавського кварталу» не матимуть проблем, адже нові тролейбусна та автобусна лінії забезпечать зручне сполучення із сусідніми вулицями мікрорайону – вулицями 15 Квітня, Протасевича, Сахарова, Корольова. На перспективу поруч із «Варшавським» мікрорайоном запроектований новий автовокзал.

guda-varshavskyy-2018-5

Таким чином, обираючи житло від «Креатор-Буд», тернополяни інвестують у своє затишне майбутнє.

Детальну інформацію щодо придбання квартир у «Варшавському» мікрорайоні можна отримати безпосередньо на місці забудови – у новому відділі продажу (Підволочиське шосе – поруч зі Збаразьким кільцем), який працює з 9:00 до 19:00 години щодня, окрім суботи та неділі.

Також консультації надаються у центральному офісі відділу продажу квартир «Креатор-Буд» за адресою: м. Тернопіль, вул. Листопадова, 1, з 8:00 до 17:00 години у будні. Інформація за телефоном 52-70-07 та 097-352-70-07.


Коментарі закриті.