Тернополяни за півроку витратили 14 мільйонів доларів на нові авто

Впродовж шести місяців 2018 року в Тернополі та області зареєстрували понад півтисячі нових авто, кожен з яких в середньому коштував 29 тисяч доларів.

Сума покупок у регіоні в січні-червні становила 14 мільйонів доларів без врахування ціни додаткового обладнання. Понад 50% автомобілів, які купували тернополяни, мали ціну від 17 до 35 тисяч доларів. Ще майже 17% машин – дорожчі 35 тисяч. Середня вартість автомобіля в регіоні становить 29 тисяч доларів, – повідомляє аналітичний відділ сайту з продажу автомобілів RST.ua.

Впродовж шести місяців поточного року найпопулярнішою маркою в Тернополі стала Toyota. У регіоні зареєстрували 85 таких авто на суму майже 3 мільйони доларів. Також часто купували Volkswagen і Renault. Серед моделей бестселером став кросовер Renault Duster. У регіоні за 6 місяців зареєстрували 23 таких авто.

Загалом, у першому півріччі в Україні зареєстрували майже 40 тисяч нових автомобілів. На покупку цих машин витратили понад 1 мільярд доларів США. Найбільше нових автомобілів купили у столиці. За 6 місяців поточного року кияни придбали понад 15 тисяч автомобілів, на які витратили 500 мільйонів доларів.

Нагадаємо,  впродовж першого кварталу цього року в Тернополі та області зареєстрували більше 250-и нових авто, а сума покупок становила 8 мільйонів доларів.

Тернопіль січень-червень (2)

 Коментарі закриті.