У Тернополі таксист побив пасажирів

Чоловік так “провчив”двох тернополян — пасажирів із авта колеги, які не мали при собі грошей, – пише Галас з посиланням на Терноград.

Інцидент трапився 8 вересня 2017 року біля “Універсаму” на просп. Злуки. А крапку Тернопільський міськрайонний суд поставив в цій історії цьогоріч 25 червня.

Як випливає із матеріалів суду, двоє тернополян повертались о 1.00 додому з “Абриколю” на таксі служби “549”. Водій мав спершу відвезти одного з них додому, а потім — іншого та отримати там оплату за послугу.

Гроші мала винести дружина останнього, оскільки пасажири грошей не мали. Утім таксист привіз пасажирів до “Універсаму” та викликав на допомогу колег по сигналу “333”. Один із цих таксистів, що прибули на виручку колезі – Василь О., і відлупцював проблемних клієнтів.

Так, одному із пасажирів таксист зарядив двічі з кулака в обличчя, чим завдав йому легких тілесних ушкоджень. Йдеться зокрема про синець і садно на чолі, синець повік правого ока та садно правої кисті.

Завдав кілька ударів з кулака й іншому пасажиру, від чого той впав на землю та, уже лежачи, отримав ще кілька ударів з ноги від таксиста по голові та тілу.

Внаслідок цього той отримав рану тім’яної ділянки голови зліва, синець чола справа, синець і забиття м’яких тканин повік лівого ока, забиття тканин лівої щоки, синець спинки носа, крововилив в слизову оболонку нижньої губи і садно (на тлі крововиливу), садна ділянки правого ліктьового суглоба, садно лівого передпліччя, садно лівої половини задньої поверхні грудей та синець правої половини задньої поверхні грудей, які за ступенем тяжкості належать до легких тілесних ушкоджень із короткочасним розладом здоров’я.

У суді обвинувачени таксист своєї вини не визнавав. Та пояснив, що отримавши сигнал тривоги від колеги, прибув до “Універсаму” та побачив колегу, двох пасажирів і ряд інших таксистів, що зібрались навколо них.

Ще заявив, що нікого не бив і не бачив, аби хтось інший це робив. Пам’ятає, що приїжджали працівники поліції та опитували очевидців події. У зв’язку із цим просив виправдати його у вчиненні кримінальних правопорушень та відмовити в задоволенні цивільних позовів.

Однак суд вирішив, що незважаючи на невизнання вини обвинуваченим таксистом, його вина повністю доведеназібраними в ході досудового розслідування доказами, які були предметом дослідження під час судового розгляду.

Відтак визнав його винуватим у вчиненні злочинів за ч.1 ст. 125 КК “Умисне легке тілесне ушкодження” та за ч. 2 цієї ж статті, присудивши у підсумку 150 годин громадських робіт.

Також суд задовольнив частково цивільні позова потерпілих. Зокрема, присудив стягнути із обвинуваченого на користь одного із потерпілих 4858,37 грн майнової шкоди та 12 тис. – моральної. І на користь іншого потерпілого — 8 тис. моральної шкоди.

Наразі вирок законної сили ще не навбрав. Обвинувачений уже подав апеляційну скаргу.

ebcc5368e769480da53e0d335ff029baКоментарі закриті.