23-тю місцеву поліцейську станцію в області відкрили в Золотниківській громаді

Від початку реформи децентралізації на Тернопільщині розпочали реалізовувати різні соціальні та інфраструктурні проекти. Чимале місце серед них зайняв й розвиток послуг безпеки для громадян. Це стосується відкриття місцевих поліцейських та пожежних станцій. Власне, відкриття уже 23-ої в області та другої в Теребовлянському районі поліцейської станції відбулося у Золотниківській ОТГ.

Нагадаємо, першу місцеву поліцейську станцію відкрили у Микулинецькій ОТГ у травні 2016 року.

Участь в урочистому відкритті та представленні команди поліцейських, які будуть захищати жителів Золотниківської громади, взяли голова облдержадміністрації Степан Барна, начальник ГУНП у Тернопільській області Олександр Богомол, керівництво району та голова громади.

«Децентралізація – це в першу чергу фінансовий ресурс, котрий дозволяє безпосередньо вирішувати проблеми на місцях, самостійно залучати фінансові ресурси та вирішувати у що їх вкласти. Мені приємно констатувати, що Золотниківська громада об’єднує більш як 20 населених пунктів та понад 8 тисяч жителів. У такої громади є великі перспективи», – наголосив під час відкриття поліцейської станції голова ОДА Степан Барна.

Він зазначив, що в умовах війни на Сході України та в умовах терористичних загроз право людей на безпеку є першочерговим та найважливішим питанням.

«В Золотниках ми сьогодні відкриваємо вже 23-тю місцеву поліцейську станцію. Це буде постійно діючий робочий орган, де працюватимуть троє поліцейських, де патрулюватиме машина для того, щоб люди, які будуть потребувати допомоги поліцейських, могли отримати її якомога швидше», – сказав голова ОДА.

36943060_1332474900189425_5848237210666532864_n


Коментарі закриті.