За підтримки держави чотири родини з Тернопільщини отримали сертифікати на нове житло (фото)

Багатодітній сім’ї з Тернопілля, родині учасника АТО та двом сім’ям вимушених переселенців з окупованого Донецька урочисто вручено сертифікати на проживання у нових квартирах. Ці громадяни, які ще донедавна потребували покращання житлових умов, скористалися молодіжною програмою будівництва нового помешкання й отримали пільгові довготермінові кредити та державну підтримку на будівництво доступного житла в Тернопільському регіональному управлінні Держмолодьжитла, – інформує прес-служба ОДА.

oda_zhytlo-07-2018-3

«Я абсолютний прихильник програм, які сприяють та дають молоді можливість облаштувати власне житло, — підкреслив голова Тернопільської обласної державної адміністрації Степан Барна. — Я беру на себе зобов’язання передбачити фінансування програм молодіжного житлового кредитування в усіх без винятку районах Тернопільської області. Сподіваюся, що в цьому напрямку підуть нам назустріч міста обласного значення та 42 об’єднані територіальні громади, які мають можливості співфінансувати й реалізовувати подібні ініціативи».

oda_zhytlo-07-2018-2

Як наголосив очільник області, ключове питання у розмові з головою правління Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву» Сергієм Комнатним, — це збільшення умов співфінансування молодіжної програми з боку державного бюджету.

«Це будуть додаткові можливості для значно більшої кількості сімей. І як бонус – підтримка молодих сімей згідно Програми кредитування працівників педагогічної спеціальності (в еквіваленті 750 тис. грн під 3% річних)», — зазначив Степан Барна. За його словами, якщо сьогодні у державній політиці певним пріоритетом є сільська медицина, то у найближчій перспективі — стратегія молодіжного житлового будівництва.

oda_zhytlo-07-2018-1

«Це єдиний ефективний механізм вирішення проблеми житла для молодих фахівців, які повинні залишатися на рідній землі й працювати задля її процвітання», — підсумував очільник області.

oda_zhytlo-07-2018-4

 Коментарі закриті.