На Тернопільщині півсотні осіб навчали, як займатися активним туризмом та безпечно подорожувати

У селі Устечко Заліщицького району відбувся навчально-практичний тренінг з активних видів туризму, організований відділом туризму ТОДА та управлінням ДСНС України в Тернопільській області, а також за участі інструктора кемпу «Білий бізон» Володимира Горона.

Захід відбувся у рамках реалізації проекту “Подорожуй безпечно”. Його учасниками стали студенти, пластуни, журналісти, представники туристичних фірм та громадських організацій – загалом 50 осіб. Програма складалася з теоретичної та практичної частин:

– розвиток туризму в Тернопільській області;
– активне літо для активних туристів;
– можливості відпочинку на Дністрі;
– проблематика Дністра.
– наявні для використання плавзасоби та їх
правильне використання;
– безпека на воді;
– запобігання нещасним випадкам та перша
медична допомога;
– водолазна практика.

Особливу увагу представники ДСНС звернули на безпеку та першу допомогу при утоплені дітей, оскільки цьогоріч уже зафіксовано багато летальних випадків. За статистичними даними, кількість трагічних випадків з початком туристичного сезону 2018 року перевищила показники за увесь сезон минулого року.

Учасники семінару взяли участь у сплаві на спеціалізованих засобах, які були представлені на тренінгу, а саме: катамарані, каяку, рафті. Завершився він поблизу с. Іване Золоте, де відділ туризму ТОДА разом з НПП «Дністровський каньйон» планують облаштувати стоянку для комфортного перебування та відпочинку туристів під час сплавів.

5Коментарі закриті.