Тернополяни читатимуть під липами

У бібліотечних закладах області стартувала програма літніх читань. Упродовж літа для юних тернополян проводитимуть ряд цікавих і пізнавальних заходів, один з яких – «Читання під липами».

Програма літніх читань «Граємось, відпочиваємо і з насолодою читаємо» діятиме до 31 серпня. Для юних тернополян кожного дня проводитимуть цікаві заходи, пов’язані з читанням книжок, — пише портал “За Збручем”.

«У понеділок в нас – день творчості «Таланти в нас на кожнім кроці», а також літнє караоке в бібліотеці. У вівторок – читальний зал «Під липами». Перед бібліотекою працює майданчик, на якому проводять літературні вікторини, а також читання книжок на свіжому повітрі. У середу: комп’ютерні курси для початківців і розважальна програма. А на четвер запланована акція «Бібліотека без стін». У неділю також діятимуть комп’ютерні курси. Крім того, усі учасники програми мають нагоду взяти участь у фотоконкурсі «Моя найдрайвовіша літня пригода». Переможці отримають подарунки. Отож, запрошуємо всіх до бібліотеки», – відзначила заступник обласної бібліотеки для дітей Надія Чайківська.

Нагадаємо, програма літніх читань діятиме в обласній бібліотеці до кінця літа.

67_5b211eb13de7eКоментарі закриті.