Квест-гра «Профіленд» – у Козлівській ЗОШ

На базі пришкільного табору «Зорепад», що діє при Козлівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, фахівці Козівського районного центру зайнятості за сприяння відділу освіти Козлівської селищної ради провели інтерактивну квест-гру «Профіленд».

Школярі працювали на двох станціях: «Я і майбутня професія» (5-8 класи) та «Професійні мрійники» (1-4 класи).
Учні 5-8 класів проявляли свою фантазію у грі «Показуха», «НАЙ-НАЙ…», «Не існуючі професії», знання – у вправах «Відгадай професію», «Квітучі дерева», «Омріяна професія», «Так-ні», творчість – «Закінчи малюнок» та під час виготовлення колажу «Я – професіонал», почуття гумору – у конкурсі «Жартівлива вікторина».
Також, школярі активно тлумачили відому формулу вибору професії «Хочу-можу-треба». Складова «Хочу» – це інтереси, бажання, мрії дітей. Для того, щоб зрозуміти цю складову краще, вони виконали вправу «Я мрію стати…». Складова «Можу» – власні здібності та нахили. Людина повинна спробувати себе у різних видах трудової діяльності та пройти профорієнтаційне тестування. Складова «Треба» – це потреби суспільства в кадрах. За допомогою вправи «Хто потрібен нашому місту?» учасники визначили, яких професій бракує на ринку праці.
На станції «Професійні мрійники» діти знайомилися із професіями, визначали їх роль у житті людини. Молодші школярі охоче розповідали про те, ким працюють їхні батьки, поділилися планами щодо свого професійного майбутнього, брали участь у конкурсі розгадування загадок та кросвордів, в іграх «Предмети та професії», «Ланцюжки професій», «Доповни речення», «Професія на букву…». Активізувати учнів допомогли фізкультхвилинка «Професійні вміння» та вправа «Австралійський дощ».
У грі всі учасники проявили кмітливість, винахідливість, хорошу навчальну підготовку, були у гарному настрої, отримали позитивні емоції та враження.
IMG_20180606_113050


Коментарі закриті.