Муніципальний Галицький камерний оркестр долучився до Дня Мистецтв у шостій школі Тернополя

school-6-2018-4Щороку у Тернопільському навчально-виховному комплексі “Школа-ліцей №6 імені Назарія Яремчука” проводиться День мистецтв. За традицією, участь у різноманітних заходах, які в рамках цього заходу відбуваються в школі, беруть учні 1-11 класів.

Особливим став цьогорічний мистецький день для старшокласників, оскільки їм вдалося побувати на справжньому концерті, який спеціально для них в актовому залі школи дав Муніципальний Галицький камерний оркестр під орудою народного артиста України маестро Василя Феленчака.

school-6-2018-4

Програму колектив присвятив різним видам мистецтв, зрозуміло, що пов’язаних із музикою. Зокрема, розповідалося про музику класичну, яку продемонстрували твори Вівальді та Моцарта, музику для театру, де у приклад наводились оперета Штрауса «Летюча миша» і мюзикл Джона Кандера «Чикаго», музику для кіно та мультфільмів.

school-6-2018-2

До речі, саундтреки до легендарних кінострічок «Професіонал» та «Пірати Карибського моря» старшокласникам припали до душі найбільше. Не меншого зацікавлення викликала і музика з японських анімаційних фільмів композитора Джо Хасаїсі «Служба доставки відьми Кікі» та «Замок Хаула». А «на біс» артисти виконали композицію із пісень групи «Бітлз», яка свідчила і глядачам, і самим музикантам про улюблену популярну та рок-музику.

school-6-2018-1

Загалом, щодо Дня Мистецтв у шостій школі, то, як розповіли організатори свята, того дня жива музика супроводжувала кожного школяра із самого ранку. На першому поверсі діяла виставка малюнків «Чарівні акварелі», яку підготували учасники гуртка образотворчого мистецтва. Школярі початкових класів того дня побували в драматичному театрі на музичній виставі «Кришталевий черевичок». Усі охочі також могли помилуватись експозицією живих скульптур, яку створили учні 5-11 класів, перевтілившись у різних літературних героїв: Мері Поппінс, Гаррі Поттера, Голохвастова, Андрія Болконського та інших.

school-6-2018-5

Олена Лайко, “Тернопільська Липа”

Фото надані адміністрацією школи


Коментарі закриті.