Аліменти в Україні 2018: неплатників чекає новий удар

Український уряд запланував нове ускладнення життя злісним неплатникам аліментів.

За словами міністра юстиції Павла Петренка, його відомство хоче збільшити розмір виплат, а також ввести кримінальну відповідальність для тих, хто ухиляється від суспільно-корисних робіт.

“Ми плануємо збільшити розмір аліментів, а також ввести ряд стимулів, щоб не накопичувалася заборгованість. Крім того, передбачено низку новацій, які повинні додатково захищати дітей з інвалідністю”, – зазначив Петренко.

За словами міністра, пропонується посилити відповідальність батьків, які будуть ухилятися від суспільно-корисних робіт. Зокрема, передбачається кримінальна відповідальність, при цьому таких осіб будуть забезпечувати роботою, а зароблені ними кошти спрямовувати на погашення боргів перед дітьми.

Раніше Петренко повідомляв, що Міністерство юстиції України за рік стягнуло сотні мільйонів гривень аліментів на користь дітей — 837,7 млн грн. При цьому він зазначав, що з цієї суми 240,9 млн грн було стягнуто державними виконавцями завдяки застосуванню встановлених законом обмежень.

Міністр соціальної політики України Андрій Рева в ефірі одного з українських телеканалів висловив думку, що дорослі діти також повинні платити аліменти на утримання своїх непрацездатних літніх батьків.

Джерело: znaj.uaКоментарі закриті.