Діти із Сходу відсвяткували Великдень на Тернопільщині (фото)

dity-shid-04-2018-3Півтори сотні дітей з Донецької області провели Великодні свята у родинах мешканців Тернопільської області. Школярі познайомилися з особливостями західноукраїнських традицій святкування Воскресіння Христового, взяли участь у цікавих екскурсіях, майстер-класах з писанкарства.

Як інформує прес-служба ОДА у понеділок, 9 квітня, їх чекала ще й насичена розважальна програма — боулінг, катання на ковзанах, перегляд кінофільму в ТРЦ «Подоляни». Зустрівся з юними гостями зі Сходу голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна.

dity-shid-04-2018-1

«Діти України, не залежно від того народилися вони на Сході чи Заході, — це одна велика дружня родина. Завдяки подібним програмам обміну діти відчувають себе єдиним українським народом, що, безумовно, сприяє зміцненню нашої нації», — зазначив очільник області.

dity-shid-04-2018-4

За його словами, діти із зони АТО — найбільш вразлива категорія, тому подібні заходи мають на меті хоча б на період свят змінити непрості обставини їхнього життя.

dity-shid-04-2018-2

«У подальшому ці діти також творитимуть майбутнє України і сьогодні наш обов’язок — надати їм змогу побачити рідну країною іншою — мирною, спокійною, благополучною. Завдяки цьому вони розуміють, що Україна — єдина, і лише в єдності ми подолаємо всі наші проблеми та незгоди. Подібні акції, безперечно, проводитимуться й надалі», — наголосив Степан Барна.

dity-shid-04-2018-3

Нагадаємо, групи дітей з Донеччини, зокрема з Мангушського району, святкують Великдень та Різдво у теплому колі родин Тернопільщини вже впродовж трьох останніх років. Цьогоріч, чотири дні, з 6 до 9 квітня, діти гостювали у сім’ях, які проживають у шести районах області — Кременецькому, Шумському, Зборівському, Збаразькому, Бережанському й Тернопільському.

 


Коментарі закриті.