Молодик з тернопільської глибинки дуже хотів стати киянином. І став, правда, незаконно

У паспорті жителя Тернопільщини працівники міграційної служби виявили підроблений штамп про реєстрацію.

Мешканець Збаразького району, аби оформити візу, «став» киянином.

Про це ТЕРЕН повідомили у прес-службі УДМС в області.

Отож, за словами першого заступник начальника  УДМС в області Івана Чубатого, як розповів власник документа, зробити незаконну оборудку йому допомогли у Києві. Як з’ясувалося, «киянин» насправді зареєстрований в селі Старий  Вишнівець Збаразького району Тернопільської області.

Фальшиву відмітку в документі молодика виявили в Збаразькому районному секторі міграційної служби, куди він прийшов, щоб  вклеїти фото в паспорт у зв’язку з досягненням 25-ріного віку.

Завідувач Збаразького РС УДМС України в Тернопільській області Олександра Лабінська розповіла, що при перевірці паспорта громадянина України її увагу привернули дві відмітки: зняття з реєстрації та реєстрації місця проживання, де було зазначено підрозділ ВГІРФО, який на той час вже давно був ліквідований. Окрім цього, на штампі про реєстрацію було неправильно вказано назву одно зі столичних районів.

Про свої підозри службовець негайно повідомила районних правоохоронців.

Отож, в поліції  наразі з’ясовують, хто посприяв 25-річному чоловікові в незаконній реєстрації.

За фактом підроблення штампу службовою особою поліцейські Збаражчини розпочали кримінальне провадження, повідомляє прес-служба УДМСУ в області.Коментарі закриті.