Тернопільський “мажор”, якого зганьбили на усю мережу, відпочиває в колі транссексуала (ФОТО)

Декілька днів тому мережу підірвало відео, на якому нахабний водій умисно виїжджає на зустрічну смугу та створює аварійну ситуацію, рухаючись проспектом Степана Бандери. Кадри одразу почали ширитися Інтернетом. “Героєм” захопливого ролика став молодий хлопець, який уже кілька разів попадався за схожі порушення. Загалом, юнак та його батьки заплатили більше 30 тисяч гривень за попередні штрафи.

Ймовірно, цього йому виявилось мало. 22-річного мешканця Тернополя, за попередньою інформацією, звуть Владислав Сиротюк. За кермо йому заборонено сідати, адже прав у нього немає в принципі.

Інспектори винесли водієві постанову за ч.2 ст.122 КУпАП та адміністративний протокол за ч.4 ст.122 КУпАП.

00-50

 

До слова, користувачі соцмереж знайшли ще одне відео, на якому пан Сиротюк грубо порушує правила. Авторкою (чи то автором) ролика є транссексуал та працівниця ескорту Марина Шер.

 

29497838_10208764202941326_6936693931925045248_n

29473212_1012106635608750_2784529493373273715_n


Коментування вимкнено до запису “Тернопільський “мажор”, якого зганьбили на усю мережу, відпочиває в колі транссексуала (ФОТО)”

 1. Ірина коментує:

  Дорогі Тернопільські журналісти я просто дивуюсь Вашому непрофесіоналізму, обмеженості,незнанні того що Ви подаєте!
  1. Людина з правами і завжди їздить у тверезому стані!
  2. Ми живемо в 21 столітті і кожен має право на спілкування з будь-якими людьми. Ваш старомодний менталітет просто вражає! Кожен з нас є особистістю і той самий транс про якого Ви посміли говорити в рази розумніша і успішніша людина яка чогось добилась а не сидить в нещасному тернопільському офісі і обливає людей брудом……
  3. Взагалі яке відношення має особистий простір кожної людини до того з ким вона проводить час?
  Незнання, не розуміння ситуації щоб прославитись на брудній статті і заробити 200 грн. Некрасиво і дуже некоректно

  • Thoryk Pavlo коментує:

   Завжди їздить по зустрічній смузі, створюючи аварійні ситуації? Неодноразово притягувався до відповідальності, двічі за керування в нетверезому стані. Не отримував посвічення водія взагалі. Майте совість писати такі коментарі!

   А ніхто і не осуджував “транса” (як ви пишете), про ескорт вона сама зізнавалась у багатьох інтерв`ю. Тому залиште ці лекції моралі та терпимості. “Транс”, як мінімум, став свідком ще одного правопорушення зі сторони пана водія.

  • Thoryk Pavlo коментує:

   Навіщо заперечувати очевидні факти, замість того, щоб визнати вину людини? Чи, ймовірно, ви, пані Ірино, й самі є на тих кадрах?

 2. ІРИНА коментує:

  А ВИ обізнаний Павло журналіст чи поліцейський??? Звідки у Вас така достовірна інфо про те,що 2 рази він був првоорушнико і аж на 3 раз виявилось,що неає прав.Наевно Ви все таки тернопільський журналіст,який відробляє своі 100грн за фальшиву брудну статтю!!!!!!!!

  • Thoryk Pavlo коментує:

   Вся інформація від правоохоронців, шановна. Бажаємо, щоб на вашому шляху якось трапився такий “правильний” водій. Якщо ви вже не їздите на пасажирському сидінні поряд😉😂