Кого з жителів Тернопілля планують забрати в армію цієї весни?

На Тернопільщині з початку місяця розпочався весняний призов громадян на строкову військову службу. З 1 березня набрав чинності Указ Президента України «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році».

За словами т.в.о. військового комісара Тернопільського обласного військового комісаріату Олександра Скумбрія, призову на строкову військову службу підлягають громадяни України, які досягли 18-річного віку та не досягли 27-річного віку: «Відправці у війська підлягають громадяни, які досягли 20-річного віку. Основним завданням призову є, як і раніше, не допущення зниження якісної характеристики призовного ресурсу, який направляється на комплектування військових частин. Першочергово комплектуватимуться військові частини Збройних Сил України, Національної Гвардії, Державної спеціальної служби транспорту, прикордонних військ, тощо».

Загалом протягом весняного призову у військові комісаріати області планують викликати 19 853 чоловіки. Підлягають відправці у війська, відповідно до вікових обмежень, 460 чоловік.


Коментарі закриті.