День добровольця на Тернопільщині відзначатимуть 15 березня

Урочисті заходи з нагоди Дня добровольця, який відзначають 14 березня, на Тернопільщині відбудуться 15 березня. Розпочнуться вони о 10 годині 30 хвилин з поминальної панахиди на Микулинецькому кладовищі, – інформує прес-служба ОДА.

О 12 годині на Театральному майдані Тернополя добровольців та військових привітає керівництво області та міста, представники духовенства та громадських організацій.

У рамках відзначення Дня українського добровольця на Театральному майдані передбачається демонстрація стрілецької зброї, військової техніки, показові виступи бійців. Діятимуть агітаційні намети для популяризації військової служби та підняття патріотичної свідомості громадян.

В обласній філармонії відбудеться військово-патріотичний концерт. У той же час для учнів навчальних закладів обласного центру добровольці проведуть уроки патріотизму.

О 17 годині в обласній філармонії заплановано концерт.

Нагадаємо, День добровольця в Україні відзначається вже вдруге. Як підкреслив заступник голови облдержадміністрації Юрій Юрик, важливо, аби він став символом справжнього об’єднання людей доброї волі, які боронять рідну землю від ворога.

 Коментарі закриті.