До півтисячі гривень штрафу загрожує тернополянам, які не дають спати сусідам

На гучну музику і шум поскаржилися до тернопільських патрульних жителі будинку на вулиці Львівській. Прибувши на місце події інспектори попросили порушників вгамуватися і склали адміністративний протокол за порушення тиші.

Принагідно в обласному Управлінні патрульної поліції нагадали: на територіях житлових будинків, прибудинкових територіях, а також у парках, скверах, зонах відпочинку, розташованих на території мікрорайонів та груп жилих будинків забороняється:

  • гучний спів, викрики, користування звуковідтворювальною апаратурою та будь-яке створювання шуму з 22:00 години до 08:00 години;
  • проводити ремонтні та будівельні роботи з 21:00 години до 09:00 години у будні дні, а у святкові та неробочі дні – впродовж доби;
  • встановлювати на відкритих балконах, лоджіях, вікнах та сходах будинків, будівель і споруд та інших місцях радіоапаратуру й включати її.

Згідно із законом, порушення цих вимог передбачає штраф від 85 до 510 гривень.

Додамо, від початку року в обласному Управлінні патрульної поліції зафіксували 8 випадків штрафу за гучне прослуховування музики уночі в багатоповерхівках.


Коментарі закриті.