В тернопільському «Сільпо» продовжують обдурювати покупців (ФОТО)

Чи не кожного дня трапляються випадки обманювання покупців в відомому супермаркеті «Сільпо». Але це не зупиняє цих підприємців і такі факти повторюються.

В редакцію TeNews звернувся тернополянин, котрий став жертвою обману при покупці: на ціннику вартість з суттєвою знижкою, а при розрахунку на касі вибивають ціну таку ж як була до акції. Якщо людина купує багато товарів то такий «прикол» може і не помітити.

e2073805be552108ccd4e964ac6f280e

53a96d2d7f9abb547a3833f397bc76cd

Звісно, це можна пояснювати ти шо не встигли завести в базу або іншими технічними збоями. В даному випадку  чоловікові анулювали покупку. Він купував тільки цей товар, і тому відразу помітив, і вирішив застерегти інших.Коментування вимкнено до запису “В тернопільському «Сільпо» продовжують обдурювати покупців (ФОТО)”

  1. Наталія коментує:

    Роблять ніби законно, акційна ціна наприклад дається на один день, число внизу вказано дуже дрібним шрифтом, часом навіть прикривається тримачем цінника,на другий день автоматично відновлюється більша ціна, але цінники просто ,,забувають” міняти.Пройдіть по Сільпо, там половина акційних цінників недійсна,але придертися важко-читайте уважно.