На Тернопільщині браконьєри застрелили двох лебедів

Останнім часом  на Тернопільщині почастішали випадки жорстокого поводження із тваринами. Не встигли тернополяни оговтатися з історією з розстрілом собак, як область сколихнула нова новина. На Шумщині браконьєри жорстоко застрелили двох прекрасних лебедів, пише Реально.

Як повідомляють у поліції, подія трапилася неподалік ставка в селі Кудлаївка. Про те, що у тому місці лунали постріли, правоохоронців повідомили місцеві мешканці. Люди бачили, як двоє невідомих чоловіків застелили пару лебедів. Одного з мертвих птахів браконьєри встигли завантажити в легковий автомобіль та втекли з місця події.
Тушу ще одного лебедя правоохоронці виявили на березі ставка.
За даним фактом поліцейські відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 248 Кримінального кодексу України – порушення правил полювання, якщо воно заподіяло істотну шкоду, а також незаконне полювання в заповідниках або на інших територіях та об’єктах природно-заповідного фонду, або полювання на звірів, птахів чи інші види тваринного світу, що занесені до Червоної книги України. Браконьєрів розшукують.

Коментарі закриті.