Вартість путівок, наданих тернополянам профспілкою чи роботодавцем, не оподатковується?

У Тернопільській ОДПІ нагадали, що 1 січня 2018 року внесено зміни до Податкового кодексу України у частині податку на доходи фізичних осіб.

Так, змінами доповнено п.п.165.1.35 п.165.1 ст.165 Кодексу, згідно з яким до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку на доходи фізичних осіб не включаються такі доходи, як:

– вартість путівок на відпочинок, оздоровлення та лікування, у тому числі на реабілітацію інвалідів, на території України платника податку та/або його дітей віком до 18 років, які надаються йому безоплатно або із знижкою (у розмірі такої знижки) професійною спілкою, до якої зараховуються профспілкові внески платника податку – члена такої професійної спілки, створеної відповідно до законодавства України, або за рахунок коштів відповідного фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування;

– вартість путівок на відпочинок, оздоровлення та лікування, у тому числі на реабілітацію інвалідів, на території України платника податку та/або членів його сім’ї першого ступеня споріднення, які надаються його роботодавцем–платником податку на прибуток підприємств безоплатно або із знижкою (у розмірі такої знижки) один раз на календарний рік, за умови, що вартість путівки (розмір знижки) не перевищує 5 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої на 1 січня податкового (звітного) року.

Докладніші консультації – у Центрі обслуговування платників або за телефоном: 43-46-10.


Коментарі закриті.