Відбудеться виставка, присвячена пам’яті Небесної Сотні

Відбудеться відкриття виставки живопису учнів Державно художньої середньої школи імені Т.Г.Шевченка (Київ), присвячена Дням вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні: «Небесна Сотня – то в очах вогонь», організована проектом «Мистецька резиденція імені Назарія Войтовича», ГО «Конгрес Активістів Культури» спільно з Державною художньою середньою школою імені Т.Г.Шевченка, ГО «Родина Героїв «Небесної Сотні» та Національного Заповідника «Замки Тернопілля». Подія відбувається за підтримки МФ «Відродження», Тернопільської обласної державної адміністрації, Збаразької районної державної адміністрації.

Державна художня середня школа імені Т.Г.Шевченка належить до навчальних закладів, що забезпечують базову та повну загальну середню освіту. Викладацький склад багато уваги приділяє вихованню дітей в дусі патріотизму, любові до Батьківщини, та культурної спадщини України. Різноманітні екскурсії, виставки, виїзні пленери, участь в суспільно- громадських заходах – все це сприяє формуванню активної громадської позиції вихованців. І не дивно, що події кінця 2013-початку 2014 року не залишили дітей байдужими. Так, вони не мали можливості пліч-о-пліч з дорослими боротись на Майдані за майбутнє України, але вони мають іншу зброю – фарби, пензлі і талант. “Небесна сотня -то в серцях вогонь” – виставка робіт учнів ДХСШ імені Т.Г. Шевченка, яка поповнюється кожен рік. Мета – увіковічнити всіх Героїв, які загинули під час трагічних подій в лютому 2014 і виставляти в музеях, в державних закладах, в виставкових залах. Щоби всі, від звичайного громадянина до високопоставленого чиновника, пам’ятали і ніколи не забували про ту високу ціну, яку, не вагаючись, заплатили герої Небесної сотні заради світлого майбутнього кожного з нас. Герої не вмирають. Вони живуть в душах підростаючого покоління і відроджуються на полотнах цієї експозиції.

В урочистому відкритті візьмуть участь: голова ГО «Родина Героїв «Небесної Сотні» Володимир Бондарчук, заступник голови ГО Володимир Голоднюк, члени родин Героїв Тернопільщини, голова ГО «Конгрес Активістів Культури» Олена Правило, куратор Мистецької резиденції імені Назарія Войтовича Людмила Ничай, мер Збаража Роман Полікровський, голова Збаразької районної ради Світлана Боднар, керівник методичного об’єднання, член НСХУ, художник-монументаліст Наталія Вітковська, голова Піклувальної Ради ДХСШ ім. Т.Г. Шевченка Валентна Гаркаленко, представник батьківського комітету Олег Пронтенко, актриса, громадський діяч, член піклувальної ради ДХСШ ім.Т.Г. Шевченка Ірина Саніна та ін.

Виставку можна відвідати з 21.02.18 по 20.03.18


Коментарі закриті.