На Тернопільщині шукають молодіжних лідерів серед української діаспори

Світовий Конгрес Українських Молодіжних Організацій (World Congress of Ukrainian Youth Organizations) шукає молодіжних лідерів із числа української діаспори та організовує тренінговий проект «Молодіжний лідер #СКУМО». Захід відбуватиметься з 18 до 24 березня у Тернополі за підтримки Тернопільської обласної державної адміністрації.

Як повідомляють організатори, мета проекту – підготовка майбутніх лідерів серед представників молодіжних організацій діаспори; проведення з ними системної роботи для розвитку кращих здібностей, визначення потенціалу та талантів; активне залучення в процеси розвитку молодіжного діаспорного руху та Світового Конгресу Українських Молодіжних Організацій; розбудова діаспорних структур задля кoнсoлiдацi? світового українства, збереження національно-культурної самобутності, змiцнення iснуючих і налагодження нoвих кoнтактів.

Завдання проекту – зібрати кращих представників молоді діаспори різних країн світу з лідерським потенціалом; розвивати неформальні форми навчання для молоді, покращити навички та засвоїти нові знання; навчити основам лідерства та розвитку громадського сектору – починаючи від принципів керування організацій, роботи з членством, фандрайзингу, комунікацій та завершуючи проектним менеджментом.

В проекті передбачена участь 30 молодих активістів з діаспори віком 18-30 років. Реєстрація yчасників за посиланням:  https://goo.gl/forms/ehDOgsQzBERlOGol1.

Прийом заявок та відбір анкет триватиме до 1 березня 2018 року!


Коментарі закриті.