У селах Тернопільщини популяризуватимуть кіно

У Тернополі представники кінокомісій з різних регіонів України підписали меморандум про співпрацю. Документ передбачає допомогу у створенні якісних українськиї фільмів, а також поширенні кінострічок у  районних центрах і селах.

 Кінокомісії організовуватимуть покази фільмів у різних регіонах України. До перегляду стрічок планують залучити якомога більше представників молодого покоління, передає ЗЗ.

«Ми поставили перед собою кілька завдань: перше – це створення якісної продукції, друге – це її поширення. Ми хочемо зробити українське кіно більш доступним для глядача, але для цього необхідні і технічні можливості, – розповідає голова Асоціації продюсерів України Володимир Філіпов. – Тому зараз стоїть питання збільшення кількості екранів у невеликих населених пунктах, щоб люди могли дивитися українське кіно. Але звісно пріоритет – це зробити його максимально якісним».

Для українських кінокомісій пріоритетним залишається досвід багатьох європейських країн у створенні фільмів. Планують також  співпрацювати з європейськими режисерами.

«Для нас важливо переймати досвід європейських країн у створенні фільмів, зокрема досвід Італії. Ми були раді бачити їхнього представника у себе. Надалі нас чекає співпраця», – додає керівник Тернопільської кінокомісії Леонід Бицюра.


Коментарі закриті.