В Тернополі на людей кидаються агресивні собаки (ФОТО)

Читач Руслан Олійник повідомив в редакцію 0352.ua про те, що на вулиці Транспортній його ледь не покусала зграя бродячих собак.

Хто хоче бути покусаним бродячими собаками???
Ні, тоді тримайтеся подалі від вулиці Транспортна!!!! Більшість скажуть бродячі собаки не чіпають… І я так думав до сьогоднішнього випадку….
Вже колись писали по проблемі вул. Транспортної (за комбайновим заводом), а саме про проблему з великою кількістю агресивних бродячих собак. Сьогодні посеред дня вони кинулись на кинулись на мене. Травм, слава Богу не отримав, відбився…. Історія не була б на стільки позитивна, якби там хтось йшов із жінок. А в цьому районі Тернополя їх працює багато. Мною була викликана поліція, де взяли свідчення. Що до собак, то їх там зараз перебуває не один десяток. Всі вони не кастровані і часто агресивні. Ця проблема вже піднімалася, була написана не одна стаття, но міська рада ніяк з тих пір не відреагувала….. Собак стає там чим раз більше… І напевно (як завжди це буває) вирішиться тільки після якогось страшного, кровавого і резонансного випадку“, – пише читач.

0025a54982a0b4ea


Коментарі закриті.