Звільнені з полону військові з Тернопільщини отримають грошову компенсацію

Звільнені бійці отримають від держави грошову компенсацію. Час перебування в полоні чоловікам зарахують як трудовий стаж, – пише Доба.

 

— Наша пропозиція буде в тому, щоб надати кожному з тих, кого вчора звільнили, по 100 тисяч гривень. Період, коли людина незаконно утримувалася бойовиками, буде зарахований у трудовий стаж. Якщо військовослужбовець потрапив у полон, цей термін йому зарахують як учаснику бойових дій – у потрійному варіанті”, – заявив міністр соціальної політики Андрій Рева. — Нами підготовлений проект постанови про надання матеріальної допомоги кожному з тих, хто звільнений. Зараз на місця йдуть мої доручення, щоб кожне управління соціального захисту за адресою вивчило потреби цих людей: у когось – працевлаштування, в когось – реабілітація, комусь треба полікуватися.

Нагадаємо, що вчора в Донецькій області було проведено масштабний обмін полоненими між Україною і сепаратистами ЛДНР. Разом на підконтрольну Києву територію передали 73 осіб, до республіки поїхали 233. Серед звільнених полонених є і бійці з Тернопілля.

 

 


Коментарі закриті.