Ще більше медикаментів можуть отримати тернополяни через програму “Доступні ліки”

Жителі Тернопілля тепер можуть купувати більше «Доступних ліків», адже уряд розирив  перелік медикаментів, які входять до цієї програми. Так, Уряд ухвалив рішення про розширення програми «Доступні ліки», за якою  можна.

У 2018 році, згідно з програмою «Доступні ліки» за рецептом в аптеці безкоштовно або з незначною доплатою можна буде також отримати не лише препарати від серцево-судинних захворювань, діабету ІІ типу та бронхіальної астми, а також препарати, у яких є  2 діючі речовини (МНН) для лікування серцево-судинних захворювань та діабету ІІ типу: «Лозартан» та «Глібенкламід». Фінансування програми збільшили до 1 млрд.грн.

Крім того, уряд вніс зміни в законодавство, що дадуть можливість під час формування переліку препаратів, які включаються до програми, збільшити кількість безкоштовних ліків щонайменше на 10 препаратів. Це означає, що ціни понад 40 препаратів з програми «Доступні ліки» держава відшкодовуватиме 100%-во.

Уже з липня 2018 року до програми “Доступні ліки” внесуть медикаменти, необхідні людям, які  перенесли трансплантацію, зараз таких громадян в Україні майже 2 тисячі.Коментарі закриті.