На Тернопільщині відзначили 109-ту річницю з дня народження Героя України Степана Бандери (фото)

1 січня виповнилося 109 років з дня народження Степана Бандери – політичного діяча, одного з провідних ідеологів й теоретиків українського націоналістичного руху минулого століття. «Вже традиційно багато років поспіль ми маємо можливість відзначати цю дату. І до його пам’ятника у Тернополі щорічно покладають квіти не лише ветерани Української Повстанської Армії, його вшановують всі, хто живе націоналістичною ідеєю», – наголосив голова Тернопільської ОДА Степан Барна під час відзначення річниці з дня народження Героя України та лідера революційного духу нації, – інформує прес-служба ОДА.

Очільник Тернопільщини підкреслив, що ідею боротьби Степана Бандери продовжують і досі, адже навіть після смерті він є символом нескореності.

«Багато років минуло… Сьогодні є новітні герої, котрі захищають територіальну цілісність держави в рядах різних військових формувань: тернопільської артилерійської бригади, Національної гвардії, спецпідрозділу Служби безпеки України, батальйону «Тернопіль» і в добровольчих загонах. Загалом, сьогодні це понад 250 тисяч солдатів, котрі бережуть наш спокій на східному фронті і борються проти того ж окупанта, проти якого боровся й Степан Бандера. Тільки тепер у цього окупанта нове обличчя», – зазначив голова ОДА.

barna-bandera-2018-1

Саме тому, він акцентував, що сьогодні святий обов’язок кожного з нас – берегти світлу пам’ять про цю непересічну особистість, яку сміливо можна назвати українським національним Героєм.

«Історичний феномен Степана Бандери полягає у тому, що він став не лише організатором та очільником національно-визвольного руху України, але й головним його символом, який й досі навіює страх на ворогів. Він та його послідовники стали втіленням українського відродження, безстрашної боротьби з радянською владою. Степан Бандера боровся за Україну із повною віддачею, ніколи не йшов на жодні компроміси з ворогом, був непохитний та вірний своїм переконанням до останнього свого подиху. Тож, дорогі краяни, давайте віддамо глибоку шану цій славній історичній постаті, яка відіграла чи не найголовнішу роль у становленні української державності. Нам є ким пишатися і на кого рівнятися. Незламність його духу, героїзм та самопожертва у нерівній боротьбі за національну ідею й незалежну Українську державу – яскравий взірець для нас та майбутніх поколінь українців. Саме тому, я вірю, що кожен день у 2018 році буде побудований на прагненні зміни нашої армії, нашої країни і зміни кожного з нас», – підсумував Степан Барна.

barna-bandera-2018-2

 


Коментарі закриті.