Пенсіонерів на Тернопільщині садять за комп’ютери

Добру справу організували на Тернопільщині в місті Козова. Зокрема, безкоштовні комп’ютерні двомісячні курси для людей, які перебувають на заслуженому відпочинку. Вони опановували найпоширеніші програми, користування електронною поштою.

Протягом цього часу декілька десятків пенсіонерів, переважно з міста та навколишніх сіл, навчилися користуватися доступними програмами Word, Excel, Paint, Google Chrome, Facebook, Messenger, а також електронною поштою. Навчання проходили двічі на тиждень. Кожний урок тривав до години. За зручності та засвоєння необхідної інформації інструктори організували дві-три групи. Дехто займався з вчителем індивідуально.

Отримані навички роботи та користування комп’ютером. відповідними поширеними в світовому інформаційному просторі програмами допоможуть в повсякденному житті. Це спілкування дітьми й рідними, друзями. що живуть і працюють за кордоном, оперативно знайти необхідну інформацію чи консультацію. довідковий матеріал на будь-яку різноманітну тематику.

Благородний почин козівчан вартий уваги і практичного застосування у кожному районі Тернопільщини, Адже українці – це мудра й освічена нація, а реноме треба берегти.

Джерело: TeNews Коментарі закриті.