«Мрія» та Тернопільський національний економічний університет підписали Меморандум про співпрацю

Меморандум про співпрацю підписали Тернопільський національний економічний університет та Агрохолдинг «Мрія». Відбулась така подія від час засідання вченої ради вузу.

Як сказав ректор ТНЕУ, професор Андрій Крисоватий: «Цей Меморандум спрямований визначити нові сфери та нові механізми нашої тривалої і плідної співпраці. Я думаю, що започаткування таких нових підходів щодо організації і навчання, і практичної складової нашої діяльності є запорукою того, що у нашої держави буде майбутнє».

За словами Генерального директора Агрохолдингу «Мрія» Саймона Чернявського, наразі в Агрохолдингу «Мрія» вже працює 167 випускників ТНЕУ. «Ми дуже цінуємо ваших випускників і вирішили систематизувати та формулізувати наші стосунки з ТНЕУ у вигляді підписання Меморандуму. Нам дуже важливо зараз, на цьому етапі розвитку, дивитися вперед – з ким ми будемо розвивати нашу діяльність. Тому питання підбору кадрів та навчання молодих спеціалістів є надзвичайно актуальними».

Як пообіцяв Саймон Чернявський, цим Меморандумом будуть зафіксовані наміри Компанії більш системно і ближче працювати з вузом. «Ми будемо раді вітати ваших випускників у нас в компанії, будемо починати практики вже в наступному сезоні і робочі місця також сподіваюсь їм забезпечити», – наголосив Генеральний директор Агрохолдингу «Мрія», звертаючись до учасників зібрання.

Додамо, що співробітництво ТНЕУ та «Мрії» розпочалось близько двох років тому.Коментарі закриті.