Будівництво соціально-спортивного центру у парку Національного Відродження призупинено (документи)

Громадська організація«Фундація зірок світового футболу «Діти+» підписала гарантійний лист, в якому сказано, що, зважаючи на позицію частини активістів, фундація вирішила внести зміни до проектно-кошторисної та дозвільної документації в частині зміни об’єкту будівництва, спорудження якого триває на вул. 15 Квітня в Тернополі. Також, враховуючи суспільний резонанс, до часу внесення змін до дозвільних документів будь-які будівельні роботи будуть припинені, – пише “Ternopil.te.ua”.

Виникла юридична розбіжність, яку треба виправити. Дозвільні та проектно-кошторисні документи на екологічний готель, які видала міська рада, будуть замінені на дозвільні та проектно-кошторисні документи для спорудження соціально-спортивного центру «Вулична академія».

Керівник Фундації Ярослав Нестерович переконаний, що у Тернополі все таки з’явиться новий сучасний спортивний комплекс для дітей, після того, як будуть отримані нові документи. Для реалізації цього проекту активісти «Фундації зірок світового футболу «Діти+» провели неймовірний за обсягами об’єм роботи, та вже залучено значні кошти.

Як пояснює у листі керівник фонду Ярослав Нестерович, організація «Фундація зірок світового футболу «Діти+» працює у Тернополі вже 13 років та опікується УЄФА, Дитячим фондом ООН, Товариством Червоного Хреста та іншими українськими і міжнародними організаціями.

VULYCHNA-AKADEMIYA-2-300x225Саме партнери – учасники проекту «Вуличної академії» – запропонували, щоб талановиті діти з малозабезпечених сімей, дітей-сиріт та дітей із груп ризику мали можливість бути учасниками навчально-тренувального процесу.

Соціально-спортивний центр «Вулична академія» включатиме ігровий майданчик розміром 42 х 22 м зі штучним покриттям, трибуною, тренажерний майданчик, роздягальні та хостел. Згідно з проектом, у комплексі займатимуться приблизно 40 осіб, які проживають у сім’ях, що опинилися в складних життєвих умовах.

nadal-gotel-1

nadal-gotel-2

За матеріалами ТМР


Коментарі закриті.