У трьох селах Тернопільщини жінок змушують народжувати раз за разом (ВІДЕО)

У трьох селах Тернопільщини люди живуть без світла. У їх сім’ях по 18 дітей і вони не святкують жодних свят. У Космирові, Сновидові та Соколові живе найконсервативніша та найзакритіша українська громада. Жителі цих сіл не використовують благ цивілізації, бо для них це великий гріх.

Планшети з комп’ютерами, а також телевізор для них – великий гріх. Вони не зустрічають Новий рік і не святкують власний день народження. Живуть навіть без світла.

Їх кличуть “українськими амішами” – на зразок американської релігійної громади, представники якої не користуються перевагами цивілізації: газом, електрикою, автомобілями. Вони не ходять на вибори та не прагнуть служити в армії. Не влаштовують свят та не укладають шлюбів з іновірцями. Проте між собою створюють по-справжньому багатодітні родини.

Чоловіки носять кашкети, а жінки завжди у яскравих хустинках. Жителі цих сіл не одружуються із представниками інших релігій. Жінки у них мають лише одне призначення— народжувати дітей доти, доки є фізична змога. Тому у їх сім’ях по 18 дітей, — йдеться у сюжеті телеканалу НТН.

Коментарі закриті.