Тернопільську молодь запрошують «Встати з дивану»

«Встань з дивану» – саме під таким гаслом у центрі Тернополя відбудеться 6-тигодинний форум християнської молоді. Пройде захід у неділю, 3 вересня. Акцію  готують провід УГКЦ Тернополя та активісти молодіжних християнських спільнот, – інформує прес-служба архиєпархії.

На учасників чекає мега флеш-моб перед Архикатедрою, музиканти «Керигма проджект» з арсеналом якісної музики, спільна Свята Літургія, яку отці відслужать в особливих ризах Світового Дня молоді, спілкування із цікавими гостям із Польщі і не тільки, а вкінці – розіграш серед зареєстрованих учасників сертифікатів на безкоштовні фотосесію у професійного фотографа та командну гру пейнтбол.

Оргкомітет додатково повідомить про заплановані заходи та локації молодіжного дня, однак просить кожного учасника зареєструватися на місці події. Це дасть можливість взяти участь у розіграші сертифікатів.

Слідкувати за подією можна, приєднавшись до спільноти комісії у справах молоді Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ у facebook, або ж на сайті архиєпархії www.tze.org.ua. Рекомендований вік учасників 16-35 років.

Коментарі закриті.