У тернопільському університеті навчатиметься наймолодший студент України

15-річний Мирослав Корицький цьогоріч мав піти лише у 11 клас, натомість вже закінчив школу, відгуляв випускний, склав ЗНО та вступив до вишу. Талановитий студент навчатиметься у Тернопільському національному економічному університеті, пише Доба.

Мирослав Корицький пішов до школи на рік швидше, ніж його однолітки – у п’ять з половиною років, тож був наймолодшим учнем у класі. Каже, що навіть пропустив середню групу у садочку, бо було нецікаво. А в п`ятнадцять склав екстерном ЗНО із трьох предметів, повідомляє 20 хвилин. Хлопець навчався у тернопільській школі № 24.

– З української мови та літератури я отримав 155 балів, з історії – 160, географії – 181, – розповідає Мирослав. – Готувався сам, без репетиторів. 11-й клас – це повторення вивченого і підготовка до ЗНО. Я не хотів втрачати рік і вирішив здати все екстерном. Написав контрольні за 11-й клас і взявся за підготовку до ЗНО. Іноді в мене були накладки предметів. Приміром, коли в нашому класі була фізкультура, в 11-му була українська мова. То я йшов на мову, а фізкультуру здавав позаурочно. Також мені дозволяли пропускати деякі предмети, щоб писати контрольні. Я добре знаю географію, тому готувався до неї лише тиждень. Відкрив програму ЗНО і пройшов всі тести попередніх років. Найбільше готувався до історії, але все встиг. Якщо грамотно розподіляти час – все вийде.


Коментарі закриті.