Тернополяни просять створити новий тролейбусний маршрут

Тернополяни просять створити тролейбусний маршрут вул. Промислова – перехрестя вул. Бродівська та Лук’яновича. Відповідну петицію уже подали на сайт Тернопільської міської.

«Зараз йде будівництво нової контактної лінії для тролейбусного маршруту від 6 магазину до перехрестя вул. Бродівська та Лук’яновича. (http://elektrotrans.te.ua) Вулиця Лук’яновича має прямий вихід на вул. Промислова майже до кінцевої маршруту №7 що коло Епіцентру. Пропоную об’єднати ці два маршрути і запустити рух тролейбусів на постійній основі. Такий маршрут буде зручний для багатьох: люди зможуть добиратись від Бродівської до Універсаму чи Київської без пересадок або з Дружби до Епіцентру. Їздити від Епіцентру до Арс Кераміки, або з 15 Квітня до Арс. Дорожнє полотно по вул. Лук’яновича в досить пристойному стані. Проблемним є кусок дороги по вул. Промисловій на ділянці до 300 м, але і по такій дорозі їздять тролейбуси маршруту №7.», – пише автор петиції Олексій Краснощокий.

Нагадаємо, щоб цю петицію розглянули в міській раді – за 30 днів вона має зібрати 300 підписів.

Коментування вимкнено до запису “Тернополяни просять створити новий тролейбусний маршрут”

  1. Анатолій коментує:

    У файному місті Тернополі, не враховані потреби мешканців вул. 15 Квітня будинків 23….45 всі будинки 5 під”здні і 10 поверхові тобто проживають тут приблизно 10000 мешканців, а громадській транспорт відсутній!!!! є тільки маршрутні таксі які рухаються в один бік. 13 маршрут має 2 зупинки біля “Оріону” а біля бб. 29…45 – жодної. пропоную встановити зупинку навпроти магазину ” Болгарський” бул. Куліша 13 маршруту і продовжити маршрут тролейбуса від Симоненка по 15 Квітня – дорога позволяє і затрати -невеликі.дякую.