За «зайві квадратні метри» тернополянам доведеться платити більше

За «зайві квадратні метри» тернополянам доведеться платити більше. Мова йде про наступний рік. Про це під час брифінгу повідомив заступник начальника ГУ ДФС в області Петро Якимчук.

Зокрема, цьогоріч власники квартири, яка має більше 60-ти метрів квадратних, або ж приватного будинку, площа якого більше 120-ти метрів, сплачуватимуть по 13 гривень, 78 копійок за кожен «надлишковий» квадратний метр. А уже у наступному році сплачуватимуть по 32 гривні за метр. Справа в тому, що ставка податку не змінилася (для тернополян вона становить 1% від мінімальної заробітної плати) , але вартість «зайвої площі» збільшилася за рахунок росту мінімальної зарплати.

«І цього року вперше запровадили зміни в оподаткуванні. так званих,  «елітних жител». Тобто, власники квартир, які мають 300 і більше метрів квадратних та будинків, площа яких від 500 метрів квадратних – доплачуватимуть по 25 тисяч гривень податку, окрім того, що платитимуть по 13.78 за кожен «зайвий квадратний метр». Таких платників наразі в області зареєстровано  80», – каже Петро Якимчук.

 

Джерело: TeNews 

Коментарі закриті.